در حال نمایش 4 نتیجه

فرش دستباف طرح کریم قلم تبریز

فرش دستباف کریم قلم سی رج مناسب افرادی است که دوست دارند فرش حاشیه پیازی داشته باشند و در عین حال زیاد از طرح های شلوغ و پر گل تبریز استقبال نمیکنند. طرحی که با رنگ حاشیه شیک و متین خود میتواند در عین سادگی بسیار زیبا جلو کند ؛ با رنگ چوب و مبلمان منزل خود را ست کند.

طرح کریم قلم آذرشهر که با برجسته همین شهر اغلب دیده می شود فقط در رج های سی و چهل بافته میشود که در دهه گذشته رنگ حاشیه از رنگ کالباسی و صورتی به رنگ حاشیه پیازی تغییر کرده ، این فرش با ۲۲ رنگ پشم نساجی و ۴ الی ۶ رنگ ابریشم عرضه میشود پس به همین دلیل برای استفاده در قسمت پر رفت و آمد منزل قابل استفاده میباشد، ضخامت نسبتا چند میلی متر بیشتر از طرح هایی است که ابریشم بیشتری دارند و همین ویژگی باعث شده است که برای استفاده مداوم زیر پا عمومیت پیدا کند.‌

فرش نقشه کریم قلم آذرشهر

در طراحی این فرش در بخش لچک و گوشه کار از دو رنگ استفاده می شود که اکثرا رنگ اول لچک با رنگ نارنجی و آجری بوده که باعث جلوه بیشتر لچک و چشمگیر بودن این قسمت از فرش بوده است.

ترنج بزرگتر که رنگ ترنج نیز با رنگ حاشیه یکی میباشد و درون این گل بزرگ از ۲ رنگ لیمویی و سبز روشن اکثرا استفاده می شود. متن خلوت تر که در تمام این فرش رعایت شده است دارای شاخه و برگ به رنگ های متنوع دیده میشود.

در همین بخش از ویژگی هایی که طرح کریم میتواند داشته باشد به خوبی ذکر شده و مقدار ابریشم و مصالحی که در حین بافت مصرف میشود ، قیمت طرح کریم قلم و اندازه هایی که میتوان در رج های مختلف فرش دستباف تبریز با این طرح یافت نیز توضیح داده میشود .

قیمت فرش کریم قلم آذرشهر

اکثر افراد فرش دستبافت کریم قلم را برای استفاده در جهیزیه خریداری می کنند. زیرا که هزینه بالایی ندارد و در عین حال زیبا و با کیفیت درجه یک بافته می شود. مطمئنا قیمت این فرش از طرح های شلوغ و پر گل تبریز کمتر میباشد و از فرش های تمام پشم ۲۵ رج نیز تا حدود کمی بیشتر خواهد بود. برای دریافت نهایی قیمت فرش های دستباف نقشه کریم قلم آذرشهر میتوانید از فروشگاه فرش باما اقدام نمایید.

فرش طرح کریم قلم در اندازه های مختلف

طرح کریم قلم در اندازه های متنوعی بافته می شود و یکی از بهترین ویژگی های این فرش را میتوان گفت که رنگ آمیزی و طرح این فرش در اندازه های ۳متری و ۶متری ، ۹متری عین هم بوده و بخاطر همین دلیل می توان فرش های دستباف منزل را با یکدیگر به راحتی ست کرد. عموما این فرش در اندازه جفت ۶متری به راحتی پیدا میشود و میتوان تک ۶متری طرح کریم را هم موجود کرد. طرح کریم قلم آذرشهر که با برجسته همین شهر شناخته میشود در رج های ۳۰ و ۴۰ بافته میشود.